Talentenfeest groot succes!

zondag 7 juli 2019

Het Talentenfeest 2019, het gratis doe- en ontdekfestival voor kinderen van 4 t/m 12 jaar uit Escamp was een groot succes. Gisteren waren op onze school allerlei toffe en leerzame activiteiten te doen. Er zijn ca. 450 bezoekers (kinderen en hun ouders/verzorgers geweest.  De Kinderen ontdekten en verbeterden spelenderwijs hun talenten. Ze konden o.a. proefjes doen, muziek maken, portrettekenen, knutselen, het heelal ontdekken, circusacts oefenen, maar ook leren samenwerken, fantaseren en zelf onderzoeken.
Het weer zat mee, de sfeer was gezellig en er waren heel veel kinderen en hun ouders/grootouders en/of verzorgers op het feest afgekomen. Na afloop kregen de deelnemende kinderen een sleutelhanger met de tekst Ik heb talent!. Deze sleutelhangers waren door onze leerlingen ontworpen en gemaakt op Piramide Podium.
Het begin van een mooie samenwerking met onze wijk. 

 

talentenfeest-poster.jpg